Hakkımızda

about

Misyonumuz

Gözbebeğim Anaokulu olarak; en değerli varlıklarınız olan gözbebeklerinizin eğitim hayatına attığı ilk adım olacak olan anaokulumuz; oluşturduğumuz donanımlı eğitim programları sayesinde çocuklarınızın gelişim basamaklarını sağlıklı bir şekilde çıkmasını, yarının gelecekleri olan küçüklerimizi en başta birer mutlu çocuk ve sonrasında da mutlu birer birey olarak gelişimini tamamlamasını sağlamak.

Vizyonumuz

Gözbebeğim Anaokulu olarak hedefimiz; gelecek nesillerin oluşturmasına, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün "Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz." sözü ışığında çocuklarımızın bu değerde ve bu bilinçte gelişmesine katkı sağlamaktır.

Aramıza Katılın

Manavkuyu anaokulu tercihinizi bölgenin en gözde anaokulu olan Gözbebeğim Anaokulundan yana yapın. En değerli varlıklarınızın geleceğe atacağı ilk adımlarını bilgi ve tecrübe ile hazırlanmış eğitim programımız ile destekliyoruz. Sizlerde bu eşsiz ortamda bulunmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz

İletişim
izmir anaokulu

Bizim Hikayemiz

16 yılı aşkın süredir İzmir Manavkuyu bölgesinde hizmet vermekte olan seçkin Gözbebeğim Anaokulu, yılların verdiği tecrübe ile çağın gerektirdiği yenilikleri bir arada toplayarak, gözbebekleriniz olan çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu ve gelişmelerine son derece katkı sağlayacak yöntemler ile eğitim ve öğretimine devam etmektedir. Bornova Anakulları arasından tercihinizi Gözbebeğim Anaokulundan yana kullanın.

shield
Beyaz Bayraklı
Okul
Bornova Anaokulları
football
Aktiviteler
Bayraklı Anaokulları
art
Eğitim
Manavkuyu Anaokulları

Nasıl Başvurabilirim?

Okulumuza 36-69 aylık çocuklar kayıt olabilmektedir. Kayıt görüşmelerimizi zaman kısıtlaması olmadan sunmaktayız. Kayıt esnasında anne-baba ve çocuk ile görüşme yapılarak bilgilendirme sağlanmaktadır. Sınıf mevcutlarımız ise küçük yaş sınıflarında 10-15; büyük yaş sınıflarında 20’yi geçmemektedir.
bornova anaokulları, bayraklı anaokulları, bornova kreş, bayraklı kreş

Nasıl Bir Eğitim Vermekteyiz

Gözbebeğim Anaokulumuz sürekli kendini yenileyen, modern bir eğitim anlayışı ile çocuklarınızın gelişimine en yüksek katkıyı sağlamayı hedeflemektedir. Bizleri her an ziyaret ederek çocuklarınızın nasıl bir eğitim ortamında yetişeceğini gözlerinizle görebilirsiniz.
bornova anaokulları, bayraklı anaokulları, bornova kreş, bayraklı kreş

bee
 • abc-block

  Sosyal
  Aktiviteler

 • exam

  Eğitici
  Programlar

 • bell

  Psikolog
  Aile Seminerleri

 • university

  Mutlu
  Ortam

 • dancer

  Jimnastik

 • music-player

  Müzik
  Programları

 • books

  Yabancı
  Dil

 • basketball

  Spor
  Aktiviteleri